Navigation Menu+

Jakie klocki dla dziewczynek?

Posted on Lis 16, 2018 by in Prezenty | 0 comments

Quercetti - Gorello Farm

Nie od dziś wiadomo, że dziewczynki kochają budować. Porzucają lalki i wspaniałe zestawy zabawkowych sprzętów AGD, żeby móc tworzyć niesamowite konstrukcje z klocków. Producenci zabawek już dawno dostrzegli ten potencjał i większość z nich tworzy specjalnie dedykowane serie klocków dla dziewczynek. Jedną z najpopularniejszych jest LEGO Friends, ale to nie jedyna linia dedykowana małym budowniczym.

Kolorowe klocki, z których można budować niezwykłe domki, zamki, a nawet całe królestwa to marzenie każdej dziewczynki. Zestawy klocków dla dziewczynek posiadają zazwyczaj postacie z bajek: zwierzęta czy księżniczki, które rozbudzają, a także dodatkowe akcesoria. W zbudowanych zamkach i domkach mogą zamieszkać również małe laleczki i figurki. To świetna zabawa, która rozwija wyobraźnię, umiejętności manualne, a także umiejętności społeczne, dzięki możliwościom dbania i pielęgnowania stworzonego otoczenia.

Quercetti - Gorello Farm

Quercetti – Gorello Farm

Podaruj dziecku klocki, które będą dostosowane do jego wieku i nie stworzą zagrożenia połknięcia przez nie elementów, zapewnią prawidłowy rozwój, a także długą rozrywkę na bardzo długi czas i dostarczą wielu wrażeń. Buduj wspólnie z dzieckiem! Zabawa z dzieckiem daje większe możliwości rozwoju, a także wzmacnia więzi pomiędzy dzieckiem i rodzicem i daje pretekst do wspólnie spędzonego czasu. Wybierz klocki plastikowe, drewniane czy magnetyczne. Nieważne na jaki materiał się zdecydujesz, każdy zestaw klocków zapewni dziecku ogromną radość. Szczególnie polecamy klocki marki Quercetti, np. Zestaw Kontrukcyjny Gorello Farm dostępny tutaj: https://www.alemaluch.pl/Zestaw-Konstrukcyjny-Georello-Farm,757448,p.html

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *